Przerzedzająca się czupryna jest tak samo problemem mężczyzn, jak i kobiet. Nie tylko panie dbają o swoje włosy. Również panowie nie zgadzają się na łysinę. I słusznie, bowiem na rynku istnieje wiele preparatów w formie tabletek, które skutecznie przeciwdziałają wypadaniu włosów. Advecia jest jednym z nich. Dlatego warto postawić właśnie na ten specyfik? Nie tylko ze względu na skuteczność, ale również przez wzgląd na to, iż może być stosowana zarówno przez panów, jak i panie.

Dlaczego łysiejemy?

Przyczyn wzmożonego wypadania włosów jest wiele. W wielu przypadkach jest to związane z niewłaściwym sposobem odżywiania się – niedoborami składników odżywczych (w tym cynku), co negatywnie odbija się na kondycji czupryny. Niekiedy wzmożone wypadanie włosów związane jest z łupieżem, a w następstwie z łojotokiem.

I wreszcie – łysienie może być spowodowane genami i hormonami. Chodzi o łysienie androgenowe. Wzmożone wypadanie włosów związane jest z nadprodukcją dihydrotestosteronu i szczególną wrażliwością mieszków włosowych na ten hormon (odmianę testosteronu). Łysienie androgenowe, choć charakterystyczne przede wszystkim dla panów (inna jego nazwa to łysienie typu męskiego), występuje także u kobiet. Jedna, o ile w przypadku mężczyzn może dojść do całkowitego wyłysienia, tak u pań obserwuje się przede wszystkim znaczne przerzedzenie czupryny.

Jak działa Advecia?

Advecia jest innowacyjnym preparatem zwalczającym łysienie. Jego skuteczność wynika z odpowiednio dobranych substancji, które zwalczają nie tylko objawy, ale celują również w przyczyny. Dzięki temu proces wypadania włosów zostaje efektywnie zahamowany.

Za skuteczność tabletek Advecia odpowiada między innymi L-lizyna. Jest to aminokwas, który przeciwdziała wypadaniu włosów poprzez wchłanianie enzymu 5-alfa reduktazy uczestniczącego w procesach przekształcania testosteronu w DHT. W ten sposób redukuje ilość powstającego hormonu, blokując jego łączenie z mieszkami włosowymi.

Skuteczność tabletek Advecia wynika również z obecności wyciągu z Saw Palmetto. Jest to substancja, którą zalicza się do inhibitorów DHT pochodzenia naturalnego. Blokując proces powstawania DHT, przyczynia się do przeciwdziałania łysienia androgenowego.

W składzie Advecia znajduje się również L-arginina. Jest to aminokwas, który odpowiada za pobudzenie procesów wzrostu włosów – grubszych i dłuższych.

Niezwykle ważna – szczególnie z punku widzenia wzmożonego wypadania włosów u kobiet – jest obecność wyciągu z zielonej herbaty. Substancja ta przyczynia się do aktywizowania cebulek włosowych do wzrostu.

Advecia a rodzaje łysienia

Jak już wyżej wspomniałam, Advecia jest preparatem, który skutecznie radzi sobie z wieloma typami łysienia. Choć największe zasługi ma w przeciwdziałaniu łysieniu androgenowemu, to kompleksowy skład pozwala na zredukowanie innych przyczyn wzmożonego wypadania włosów.

Advecia doskonale sprawdzi się w przypadku wzmożonego przerzedzania się czupryny na tle przeżyć traumatycznych. Bardzo często silny stres odpowiada za nadmierną utratę włosów (prowadząc między innymi do łysienia plackowatego). Dobre efekty przynosi w zwalczaniu efektów łysienia polekowego, które pojawia się jako skutek zażywania niektórych farmaceutyków.

Jak stosować?

Warto mieć świadomość, że tylko długotrwała kuracja, pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu łysienia. Istotne znaczenie ma więc regularne zażywanie tabletek Advecia, przez co najmniej kilka miesięcy. Widoczna poprawa następuje jednak dużo wcześniej, zwykle po kilkunastu tygodniach.

By ujrzeć satysfakcjonujące rezultaty, koniecznością jest codzienne przyjmowanie preparatu. Godziny jego łykania trzeba rozłożyć w taki sposób, by w ciągu dnia spożyć 4 tabletki.

W związku z tym, że jedno opakowanie Advecia zawiera aż 120 kapsułek, wystarcza ono na miesięczną kurację.

Czy to działa?

Wiele osób sceptycznie podchodzi do tego rodzaju produktów. Owszem, zawsze istnieje obawa że dany specyfik nie zadziała. W końcu preparatów tego rodzaju na rynku jest bardzo wiele. Niektóre są tańsze, to fakt. Ale czy wiemy, jakie substancje zawierają? Okazuje się często, że preparaty na łysienie nie mają podanego dokładnego składu. Jeśli chcemy dokonać zakupu, musimy wierzyć „na słowo” producentowi. Ten zaś zawsze będzie przekonywał, że to jego środek na łysienie jest najlepszy.

W przypadku Advecii nie ma żadnych wątpliwości. Skład mówi sam za siebie, a tabletek nie trzeba dodatkowo zachwalać. Zawarte substancje świadczą o tym, że Advecia to skuteczny preparat na łysienie.

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup, tak naprawdę nie traci na niczym. Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją. To oznacza, że w sytuacji, gdy Advecia nie spełni oczekiwań, zwracane są koszty preparatu.

2 thoughts on “Advecia – dla kobiet i mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *