Czy potrzebujesz ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji przerzedzającej się czupryny? Zdecydowanie tak jeśli jesteś osobą wymagającą i zależy Ci nie tylko na perfekcyjnej pielęgnacji, ale i powstrzymaniu łysienia (wypadania włosów). Kosmetyki z wyższej półki charakteryzują się z reguły przemyślanym składem i wyjątkową skutecznością działania. Kupując je możesz liczyć na efekty. No, może nie pojawią się one od razu, ale już kilka tygodni stosowania wyraźnie poprawi kondycję Twojej czupryny. O jakich kosmetykach mowa?
Poznaj Sigma Skin Hair Regrowth System – kompletną kurację przeciw wypadaniu włosów dla najbardziej wymagających mężczyzn.

Skład zestawu

Zestaw składa się z trzech kosmetyków: szamponu stymulującego porost włosów, sprayu zaiwerającego minoxidil oraz odżywki kondycjonującej włosy.
Czego możesz się po nich spodziewać?

Hair Growth Stimulating Shampoo

Szampon doskonale myje włosy, przygotowuje je do dalszych etapów pielęgnacji (zwiększa przyswajalność kolejnych kosmetyków z zestawu) oraz sam w sobie powstrzymuje wypadanie włosów. Jest to możliwe dzięki biotynie, która zmniejsza produkcję łoju (łojotok bardzo często towarzyszy łysieniu), procyjanidynom z jabłek działającym równie skutecznie, jak minoxidil oraz retinolowi, który przygotowuje skórę do wchłonięcia minoxidilu, czyli poprawia jego przyswajanie.

Minoxidil Topical Spray

Należy uzyć go po umyciu włosów. Składa się z pięcioprocentowego minoxidilu – jednego z najskuteczniejszych środków na porost włosów i przeciwko łysieniu męskiemu. W tym stężeniu (5%) minoxidil osiąga bardzo satysfakcjonującą skuteczność. W połączeniu z odżywką (opisaną poniżej) pozwala na szybkie powstrzymanie łysienia, a nawet odbudowę nadwątlonej czupryny.

Leave-In Conditioning Treatment

Odżywka, oprócz typowych składników odżywczych zawiera silnie przeciwdziałające łysieniu procyjanidyny (polifenole jabłkowe te same, które występują w szamponie) oraz adenozynę, kofeinę i retinol. Wraz z szamponem i minoxidilowym sprayem odżywka ta stanowi niezawodny i niezastąpiony tercet będący kompletną kuracją przeciw wypadaniu włosów.

Ważne: wszystkie wymienione wyżej produkty są wolne od SLS (detergentu, którego znawcy radzą unikać). Podrażnienia może powodować jedynie minoxidil, dlatego wskazane jest byś przed rozpoczęciem długoterminowej kuracji sprawdził, czy Twoja skóra nie jest nadwrażliwa na ten składnik. Jeśli nie chcesz marnować czasu na eksperymenty kup zestaw w sklepie Nuvialab, który udziela 90 gwarancji zwrotu pieniędzy w razie braku zadowolenia z zakupionego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *