Tabletki Profolan są nowością na rynku. Znając realia rynku suplementów na porost i wypadanie włosów to nowość o zaskakującym działaniu. Wydawało się, że po Rogaine czy Procerinie branża nie będzie w stanie opracować nic równie dobrego, a jednak producentowi Profolanu udało się to z dużym powodzeniem. Tabletki działają z 90-procentową skutecznością, a są dużo przyjaźniejsze dla męskiego organizmu od produktów wymienionych powyżej. Jak to możliwe?

Ukierunkowany na poprawę kondycji włosów

Profolan to tabletki, które przede wszystkim mają zwalczać łysienie u mężczyzn. Mają więc działanie antyandrogenne, podobnie jak wiele innych tabletek, ale to jeszcze nie wszystko. Główny składnik preparatu, tzw. kompleks Grow3, został skomponowany tak, by Profolan powstrzymywał DHT, ale jednocześnie wzmacniał mieszki włosowe, dostarczał im budulca i poprawiał kondycję włosów.

Dodatkowe składniki (witaminy, cynk i m.in. miedź) uzupełniają działanie Grow3 i wspólnie z nim chronią włosy przed utratą koloru (przeciwdziałanie siwieniu), przed stresem oksydacyjnym, łojotokiem i wszystkimi jego konsekwencjami z łupieżem włącznie.

Dokładnie przebadane i sprawdzone składniki

Recepturę Profolanu dopracowano tak, że nie ma w nim żadnego zbędnego składnika, a wszystkie substancje, które się w nim znalazły, zostały wielokrotnie przebadane pod kątem wpływu na włosy i, co najważniejsze, ich pozytywny wpływ został potwierdzony badaniami.

Brak skutków ubocznych

W przeciwieństwie do tabletek, które zawierają składniki oddziałujące kompleksowo na gospodarkę hormonalną, Profolan opiera się na takich ekstraktach z ziół, których działanie koncentruje się wyłącznie na przyczynach męskiego łysienia. Nie wywierają więc niekorzystnego wpływu na męską fizjologię, nie powodują podrażnień i są doskonale tolerowane przez układ pokarmowy.

Tę przyjazność Profolanu najłatwiej zobrazować na przykładach, porównując jego działanie z topowymi, jak dotąd, preparatami na męskie łysienie: pianką Rogaine i Procerinem.

Profolan a Rogaine

Rogaine bazuje na leku o nazwie minoksydyl. Skuteczność tego leku jest porównywalna ze skutecznością Profolanu. Jednak minoksydyl niezwykle często powoduje podrażnienia skóry głowy, dodatkowo dla uzyskania satysfakcjonujących efektów lek ten należy stosować w wysokich stężeniach, a im większe stężenie leku, tym większe potencjalne zagrożenia.

Profolan jest dużo bezpieczniejszy.

Profolan a Procerin

Głównym składnikiem aktywnym Procerinu jest ekstrakt z saw palmetto, na który reaguje dobrze stosunkowo niewielki odsetek mężczyzn. Skuteczność tabletek podnoszą szampon i pianka Procerin, która również może podrażniać. Wszystkie elementy zestawu (tabletki, pianka, szampon) najlepiej stosować jednocześnie. Cały zestaw jest wyjątkowo drogi jak na kieszeń polskiego klienta.

Profolan jest dużo bezpieczniejszy, tańszy i łatwiejszy w stosowaniu.

Atrakcyjna cena i gwarancja satysfakcji

Jak na tabletki o tak dobrze dopracowanym składzie i skutecznym działaniu, Profolan dostępny jest w stosunkowo niskiej cenie (od 140 zł). Dostępny jest w kilku sklepach internetowych, ale można go kupić (taniej!) również na oficjalnej stronie pod adresem Profolan.pl.

Na tabletki udzielono 90-dniowej gwarancji satysfakcji. Można więc wypróbować je bez żadnego ryzyka.

Zaskakująca skuteczność

Tę najlepiej zilustrują zdjęcia z oficjalnej strony Profolanu, które załączamy poniżej.

 

Jeśli zależy Ci na takich właśnie efektach zamów Profolan już teraz, i to aż 20% taniej →<KLIK>!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *